Mehmet Coşkun Mobilya
Dilinizi Seçiniz
Mehmet Coşkun Mobilya Hakkında

 

Bir Zarafet Öyküsü

 

“Mekânlar ruhunuzun dışa vurumudur. Kalitenizin yansıdığı, yaşam öykülerinizin yazıldığı noktalardır.” Mehmet Coşkun Mobilya bu düşünceden hareketle, hayal gücünü fonksiyonellikle buluşturmak, kusursuzluğun vücut bulduğu bir imge haline gelmek ve mobilyalarıyla hayatınızın vazgeçilmezi olmak için doğdu.

 

Uzun yıllardır mobilyacılıkla uğraşan bir ailenin deneyimini miras alan Mehmet Coşkun Mobilya, detaylarıyla insanı büyüleyen ve üst kaliteye sahip mobilyalarıyla 1951’ten günümüze rafine zevklere hitap ediyor.

 

Mehmet Coşkun Mobilya’nın ürün skalasında yalın tasarım anlayışının bir yorumu olan modern çizgilere sahip ürünlerden, lüksü evinizin her köşesinde gururla sergileyen klasik tasarım anlayışına kadar pek çok mobilya ve aksesuar çeşidi bulunuyor.

 

Sofistike Yaşam Alanları

Kişiye ve projeye özel tasarım ürünlerinde yaşam alanlarınızın elitliği göz önünde bulundurularak, her detayın sizi yansıtması hedeflendi. Deneyimli çalışanları, kreatif tasarımcı kadrosu ve zarif mobilyalarıyla zevklerin ve beklentilerin bir basamak üstüne çıkan Mehmet Coşkun Mobilya’da; şıklık, kusursuzluk ve lüks aynı çatı altında toplandı.